Bizimle İletişime Geçin

Dünya

Kahrolsun Siyonizm!

EKLENDİ

:

Dünyanın başına bir beladır Siyonizm. Bu yüzden kahrolmayı, yok olmayı hak eden bir zihniyettir.

İslam düşmanıdır Siyonizm.

Müslümana hayat hakkı tanımaz. Onları en acımasız bir şekilde yok etmeye çalışır. Hiçbir şekilde varlığına tahammül edemez. Kutsala, ilahi hakikatlere karşıdır.

Öyleyse kahrolsun Siyonizm!

İnsanlık düşmanıdır.

Sadece Müslümanlara değil, diğer din mensuplarına da karşıdır. Sadece kendi muharref zihniyetine imkân tanır. Herkesi kendi egemenliği altına almak, tüm imkânların kendi lehine seferber olmasını ister. Yahudi olmayanı insan olarak bile görmez. Bu yönüyle gerçekten ırkçı bir zihniyettir.

Öyleyse kahrolsun Siyonizm!

Örgütlü bir cinayet şebekesidir

Fırsat eline geçtiğinde, hastane bombalamasında olduğu gibi çocuk, kadın, yaşlı demeden masum insanları, sivil insanları gözünü kırpmadan yok eden bir katiller güruhundan oluşmaktadır. Sadece kendine karşı olanlara değil, nötr halde bulunan insanlara da tahammül edemez. Adeta “ya sev, destek ol, ya da öl!” modundadır.

Öyleyse kahrolsun Siyonizm!

İşgalci bir sürüdür.

Bundan binlerce yıl önce, Nil’den Fırat’a, Akdeniz’den Karadeniz’e, tüm toprakların Allah tarafından kendilerine tahsis edildiğini, orada başka bir milletin, din mensubunun varlığını sürdürme hakkı olmadığını düşünen, buna iman eden ve burada hiçbir gayrı Yahudi varlığa tahammül edemeyen, var olanları adım adım buralardan cebren ve hileyle uzaklaştırmaya çalışan, milletlerin elinden yurtlarını almaya, gasp etmeye çalışan bir işgalci kuvvettir.

Öyleyse kahrolsun Siyonizm!

Küresel bir ahtapottur.

Sosyal, ekonomik, kültürel, sanatsal, siyasal yollarla ülkeleri dizayn etmeye, kendine bağlamaya, kriz çıkarmaya çalışan çok boyutlu bir ejderhadır.

Öyleyse kahrolsun Siyonizm!

Bir ifsad hareketidir.

İnsanları ahlaki değerlerden uzaklaştırmaya, aileyi bozmaya, müstehcenliği yaymaya, iyileri kötü, kötüleri iyi göstermeye, moda ve israf ile tüketmeye, insanlar arasında fitne çıkarmaya odaklanmış bir gayrı ahlaki yapılanmadır.

Öyleyse kahrolsun Siyonizm!

Hedefe varmak için her şeyi mübah görme anlayışıdır.

Ahlak, ilke, kural, insaf tanımadan hedeflerine ulaşmak için her yolu meşru gören bir algı ve kararlılıktır.

Öyleyse kahrolsun Siyonizm!

Başta katil İsrail ve sahibi, efendisi (her nasılsa aynı zamanda da) kölesi Amerika, zulüm ve vahşiliğe her zaman destek oluyor. Onlara göre, Filistin her zaman haksız, İsrail ise çok barışçıl, adil ve insani…

İşte Siyonist mantık.

Tek doğru ve tek hakikat, kendileridir.

Öyleyse, BÜTÜN BİR İNSANLIĞIN HUZUR, SAADET, ADALET VE SELAMETİ İÇİN:

KAHROLSUN SİYONİZM! ***

Daha Fazla Yükle

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar