Bizimle İletişime Geçin

Kültür Sanat

İslam İktisadı Seminerleri Başlıyor

EKLENDİ

:

Müsiad Malatya, İnönü Üniversitesi İktisadı ve İdari Bilimler Fakültesi ve ESAM (Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi)’nin ortaklaşa yürüteceği “İslam İktisadı Seminerleri” 21 Haziran Pazartesi günü başlayacak.

Muhtelif şehir ve üniversitelerden alanında uzman isimlerin katılacağı seminerler çevrim içi olarak Zoom bağlantısıyla yapılacak ve YouTube üzerinden canlı yayınlanacak. 21 Haziran’da başlayıp 2 Temmuz’da sona erecek program boyunca 16 farklı seminer gerçekleştirilecek.

Prof. Dr. Mehmet Görmez’in “İslam’ın İnsan ve Toplum Tasavvuru” başlıklı semineri ile başlayacak program, Prof. Dr. Ahmet Tabakoğlu, Prof. Dr. Mehmet Asutay, Melikşah Utku, Prof. Dr. Mehmet Birsin, Prof. Dr. Ömer Karaoğlu, Prof. Dr. Nihat Akbıyık, Dr. Hamdi Çilingir, Temel Hazıroğlu, Doç. Dr. Zeyneb Hafsa Orhan, Dr. Mustafa Özel, Dr. Mücahit Özdemir, Prof, Dr. Servet Bayındır, Prof. Dr. Şakir Görmüş ve Doç. Dr. Nevzat Tetik’in seminerleri ile devam edecek. “İslam İktisadı Seminerleri”, 2 Temmuz’da Prof. Dr. Hasan Hacak’ın “Sigorta ve İslami Sigortacılık” başlıklı semineri ile son bulacak.

İslam İktisadı Seminerleri muhataplarını bekliyor.

Çok Okunanlar