Bizimle İletişime Geçin

Din ve Hayat

Kardeşlik ve Birlik Derneği ile Mekteb-i Me’va Hanımlar Komisyonu ‘Aile ve Çocuk Akademisi’ Düzenliyor

Kardeşlik ve Birlik Derneği ile Mekteb-i Me’va Hanımlar Komisyonunca düzenlenen “Aile ve Çocuk Akademisi” başlıyor. Program kapsamında Prof. Dr. Saffet Köse, Prof.Dr. Hakan Türkçapar, Prof. Dr. Kemal Sayar, Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Dinç, Klinik Psikolog Mehmet Teber, Prof. Dr. Mustafa Ağırman, Prof. Dr. Abdurrahman Dodurgalı, Klinik Psikolog Gökhan Ergür ile Doç. Dr. Vahdet Görmez sunum gerçekleştirecek.

EKLENDİ

:

Kardeşlik ve Birlik Derneği ile Mekteb-i Me’va Hanımlar Komisyonunca düzenlenen “Aile ve Çocuk Akademisi” başlıyor.
20 Şubat’ta başlayıp 17 Nisan’da bitmesi planlanan Aile ve Çocuk Akademisi dersleri her cumartesi 20.00 – 21.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Dokuz hafta boyunca devam edecek akademi, salgın koşulları sebebiyle “zoom” uygulaması üzerinden çevrim içi olarak düzenlenecek.
20 Şubat’ta Prof. Dr. Saffet Köse’nin “Genetiği Oynanmış Kavramlar ve Aile Medeniyeti” başlıklı dersi ile başlayacak olan akademi, 27 Şubat’ta Prof. Dr. Hakan Türkçapar’ın “Aile içi Psikolojik Sorunlara Yaklaşım”, 6 Mart’ta Prof. Dr. Kemal Sayar’ın “Aile Olmak ve Aile Kalabilmek”, 13 Mart’ta Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Dinç’in “Aile Dinamiti Teknoloji Bağımlılığı”, 20 Mart’ta Klinik Psikolog/Pedagog Mehmet Teber’in “Çocuk Bizim Neyimiz Olur?”, 27 Mart’ta Prof. Dr. Mustafa Ağırman’ın “Evlerimizi Mescit Kılmak”, 3 Nisan’da Prof. Dr. Abdurrahman Dodurgalı’nın “Çocuk Din Eğitiminde Doğru Bilinen Yanlışlar” ve 10 Nisan’da Klinik Psikolog Gökhan Enrür’ün “Z Kulağı ile İletişim; Beklentileri, Hayata Bakışları” başlıklı dersleriyle devam edecek. 17 Nisan’da Doç. Dr. Vahdet Görmez’in “Kaygılı Çocukların Kaygılı Anneleri” başlıklı dersiyle sona erecek “Aile ve Çocuk Akademisi” toplamda dokuz hafta devam edecek.
Kardeşlik ve Birlik Derneği ile Mekteb-i Me’va Hanımlar Komisyonunun düzenleyeceği “Aile ve Çocuk Akademisi”ne aşağıdaki link üzerinden başvurabilirsiniz.

Aile ve Çocuk Akademisi Başvuru Linki:

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdviZ2ISid4iy6FyderGwV6TCXKy76A-lEQbQ34QCbVhNDaBg/viewform

 

 

 

Çok Okunanlar