Bizimle İletişime Geçin

Kültür Sanat

16. Ankara Kitap Fuarı Kapılarını Açıyor

2005 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirilen Ankara Kitap Fuarı, 22 Ekim’de 16. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 16. Ankara Kitap Fuarı, 22-31 Ekim tarihleri arasında Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium’da düzenlenecek.

EKLENDİ

:

Üç yüzden fazla yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılacağı fuarda on gün süresince söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk aktiviteleriyle birlikte binden fazla etkinlik gerçekleştirilecek. Fuar, kitapların gücünü keşfetmek üzere özenli bir etkinlik programı ve on binlerce kitap çeşidi ile okurları için hazırlanıyor.

Girişin hafta içi öğrenci, öğretmen ve engellilere ücretsiz olacağı 16. Ankara Kitap Fuarı, 22-31 Ekim tarihleri arasında her gün 10.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Okurlarını on binlerce kitapla karşılamaya hazırlanan fuarda, 30 sahaf da hazır bulunacak. 30 sahafın yer alacağı kitap fuarında okurlar birbirinden ilginç sahaf stantlarında kitaplar ve plaklarla karşılaşacak.

  1. Ankara Kitap Fuarı’nın bu yılki konuk ülkesi ise Kazakistan olacak. Fuarda, Bağımsızlığının 30. yılında konuk ülke statüsünd
  2. ağırlanan Kazakistan’ın eserleri Türkiye Türkçesinde yayımlanmış yazarları da fuarda  misafiredilecek.

Çok Okunanlar